- Наличност: В наличност
- Модел: OSR7528DWP-02B
Описание
LED крушка
P21/5W, 12V, 2W, 6000 К, 27/154 lm., цвят на светлина: студено бял, тип
фасунга: BAY15D, линия: LEDriving SL, количество: 2 бр., без одобрение - не
може да се използва на обществени пътища.
Офроуд ≙ P21/5W
Cool White
6000K
BAY15d
без ECE
одобрение, не за използване на пътя!
подходяща
резервна LED крушка P21/5W за
инсталационните
лампи LEDriving SL P21/5W предлагат модерна и интензивна светлина с цветна
температура до 6000 Келвина. тези инсталационни лампи са подходящи за всички
стандартни цокли на лампи P21/5W. в сравнение със стандартните крушки, тези LED
светлини използват до 80% по-малко енергия. OSRAM им дава 4 години гаранция за
LEDriving SL лампи. тези продукти нямат одобрение на ECE и не могат да се
използват в движение по пътищата. използването по обществени пътища води до
анулиране на лиценза и загуба на застрахователно покритие. в много страни
продажбата и употребата на тези продукти е забранена. За повече информация,
моля, свържете се с вашия местен дилър.
Информация
за продукта
справка за
поръчка 7528DWP
тип продукт
(офроуд срещу път) офроуд ≙ P21/5W
приложение
(специфично за категория и продукт) използва се главно за приложения на
сигнали/индикатори
електрически
технически данни
входна
мощност 2,50 / 0,5 W
входно
напрежение 12,0 V
номинална
мощност 2, 00/0,40 W
тестово
напрежение 13,5 V
толеранс на
захранващото напрежение ±25%
фотометрични
данни
светлинен
поток 145/30 lm
толеранс на
светлинен поток ±15%
цветна
температура 6000 K
цветна
температура LED студен бял
диаметър
27,0 mm
тегло на
продукта 16,00 g
дължина 52,5
mm
експлоатационен
живот B3
1500 h
експлоатационен
живот Tc 4000 h
Спецификации
| Автолампи | |
| Модел | 1458CW-02B |
| Одобрение за обществени пътища | Без одобрение за обществени пътища |
| Цвят на светлина | Студено бял |
| Производител | OSRAM |
| Вид крушка | P21/5W |
| Линия | LEDriving SL |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 2 W |
| Температура | 6000К |
| Тип фасунга | BAY15D |
| Количество | 2 броя |
| Светлинен поток | 27lm/154lm |
| Опаковка | Блистер |
| Количество в опаковка | 5 броя |