- Наличност: В наличност
- Модел: OSR7515DRP-02B
Описание
LED крушка
P21/5W, 12V, 1,75W, цвят на светлина: червен, тип фасунга: W3X16Q, линия:
LEDriving SL, количество: 2 бр.,
Технически
данни Референтен номер за поръчка на
данни за
продукта
7515DRP
тип продукт
(терен срещу път) терен ≙ W21/5W
приложение
(специфично за категория и продукт) използва се главно за приложения на
сигнал/индикатор
електрически
технически данни
входна
мощност 2,4 W
входно
напрежение 12,0 V
номинална
мощност 1,70/ 0,40 W
тестово
напрежение 13,5 V
толеранс на
захранващото напрежение ±10%
фотометрични
данни
светлинен
поток 80/10 lm
толеранс на
светлинен поток ±25%
цветна
температура LED червени
размери и
тегло
диаметър
20,0 mm
тегло на
продукта 12,00 g
дължина 47,5
mm
време на
работа експлоатационен
живот B3
1500 h
сервиз живот
Tc 4000 h
Спецификации
| Автолампи | |
| Одобрение за обществени пътища | Без одобрение за обществени пътища |
| Производител | OSRAM |
| Вид крушка | P21/5W |
| Линия | LEDriving SL |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 1.75 W |
| Тип фасунга | W3X16Q |
| Тип крушка | С нажежаема жичка / LED |
| Количество | 2 броя |
| Светлинен поток | 80lm |
| Опаковка | Блистер |
| Количество в опаковка | 5 броя |