-25 %
Крушка OSRAM LED P21/5W, 12V, 1.4W, 2 броя
- Наличност: В наличност
- Модел: OSR7528DRP-02B
18.92€ (37.00лв.)
14.19€ (27.75лв.)
Без данък: 14.19€ (27.75лв.)
Описание
LED крушка
P21/5W, 12V, 1,4W, цвят на светлина: червен, тип фасунга: BAY15D, линия:
LEDriving SL, количество: 2 бр.,
Спецификации
| Автолампи | |
| Модел | 1458R-02B |
| Одобрение за обществени пътища | Без одобрение за обществени пътища |
| Цвят на светлина | Червен |
| Производител | OSRAM |
| Вид крушка | P21/5W |
| Линия | LEDriving SL |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 1.4 W |
| Тип фасунга | BAY15D |
| Тип крушка | С нажежаема жичка / LED |
| Количество | 2 броя |
| Опаковка | Блистер |
| Количество в опаковка | 5 броя |