-25 %
Крушка OSRAM LED P21/5W, 12V, 1.3W, 55lm/10lm, 2 броя
- Наличност: В наличност
- Модел: OSR7515DYP-02B
23.78€ (46.51лв.)
17.83€ (34.87лв.)
Без данък: 17.83€ (34.87лв.)
Описание
LED крушка
P21/5W, 12V, 1,3W, цвят на светлина: жълт, тип фасунга: W3X16Q, линия:
LEDriving SL, количество: 2 бр.,
Крушка LED
P21/5W LEDriving SL (блистер, 2бр., 12V, жълт, 1.30/0.80W, базов модел: W3X16Q;
не е за движение по пътищата). LEDriving SL ≙ W21/5W
1.8 W
12.0 V
1.30/0.80W
55lm /10 lm
Диаметър
20mm
Живот B3
1500h
Живот Tc
4000h
Спецификации
| Автолампи | |
| Одобрение за обществени пътища | Без одобрение за обществени пътища |
| Производител | OSRAM |
| Вид крушка | P21/5W |
| Линия | LEDriving SL |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 1.3 W |
| Тип фасунга | W3X16Q |
| Тип крушка | С нажежаема жичка / LED |
| Количество | 2 броя |
| Светлинен поток | 55lm/10lm |
| Опаковка | Блистер |
| Количество в опаковка | 5 броя |