-25 %
Крушка OSRAM LED P13W, 12V, 1.5W, 6000К, 130lm, 1 брой
- Наличност: В наличност
- Модел: OSR828DWP
12.94€ (25.31лв.)
9.70€ (18.97лв.)
Без данък: 9.70€ (18.97лв.)
Описание
LED крушка
P13W, 12V, 1,5W, 6000 К, 130 lm., цвят на светлина: студено бял, тип фасунга:
PG18,5D-1, линия: Ledriving, количество: 1 бр., без одобрение - не може да се
използва на обществени пътища
Електрически
технически данни
входяща
електроенергия 1,90 W
захранващо
напрежение 12,0 V
номинална
мощност 1,60 W
изпитвателно
напрежение 13,5 V
светлинен
ток 130 lm
цветна
температура 6000 K
LED цвят
студено бял
базов модел
PG18.5D-1
Спецификации
| Автолампи | |
| Модел | 3828CW |
| Одобрение за обществени пътища | Без одобрение за обществени пътища |
| Цвят на светлина | Студено бял |
| Производител | OSRAM |
| Вид крушка | P13W |
| Линия | Ledriving |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 1.5 W |
| Температура | 6000К |
| Тип фасунга | PG18.5D-1 |
| Тип крушка | LED |
| Количество | 1 брой |
| Светлинен поток | 130lm |
| Опаковка | Кутия |
| Количество в опаковка | 10 броя |