- Наличност: В наличност
- Модел: OSR9736CW
Описание
Количество:
2 бр.
Серия:
LEDriving HL HB4 Gen2
Номинална
мощност: 14w
Цвят: топло
бяло
Температура
на светлината Цветна температура: 6000K
светлинен
поток: 1215lm
базов модел:
P22d
LED крушки,
подходящи за замяна на крушки HB4,
имат цветова
температура 6000k и са много компактни. Модифицираните крушки OSRAM LEDriving
HL са лесно решение за подновяване на автомобилни фарове. студено бяло LED
осветление - придава стилен външен вид и отлична яркост. LED крушки OSRAM LED
за дълги и къси светлини заменят стандартните крушки HB4.
благодарение
на най-новата LED технология и техния много малък размер, тези нови led крушки
са много съвместими и лесни за инсталиране на още повече марки автомобили.
Крушките
LEDriving HL са подходящи както за 12V, така и за 24V системи.
тези крушки
нямат одобрение на ECE и не са подходящи за използване на пътя, предназначени
са само за използване извън пътя.
Спецификации
| Автолампи | |
| Одобрение за обществени пътища | Без одобрение за обществени пътища |
| Производител | OSRAM |
| Вид крушка | HB4 |
| Линия | Ledriving |
| Волтаж | 24 V/12 V |
| Номинална мощност | 14 W |
| Температура | 6000К |
| Тип фасунга | P22D |
| Тип крушка | LED |
| Количество | 2 броя |
| Светлинен поток | 1215lm |
| Опаковка | Кутия |
| Количество в опаковка | 2 броя |