- Наличност: В наличност
- Модел: OSR64196 DWS
Описание
Характеристики
на фамилията продукти
Cool White
цветова температура 6000 K
отлична
яркост
LED
заместител за стандартни H4 дълги и къси светлини
много високо
качество OSRAM качество
дълъг
експлоатационен живот
с външен
драйвер за осигуряване на по-голяма производителност и издръжливост
Продукт
perehüved
правилна
видимост благодарение на päivävalgusele
повече
светлина позволява да виждате по-далече и следователно да реагирате по-бързо.
Мокри, мокри и тънки, можете да станете по-бързи, не усещайте
по-малко
отблясъци, благодарение на оптимизираното разпределение на валгус,
по-голяма
издръжливост, благодарение на LED технологията,
спестяване
на време и усилия с по-малко поддръжка и посещения в гаража.
лесно
заменяйте старите лампи за камиони с инсталационни лампи OSRAMi LED, няма да
получите предимствата на много енергоспестяващите ярки LED лампи. LEDriving HLT
предназначен за дълги разстояния и прокарване на бразди е подходящ за 24 V
напрежение и свети с много висока яркост, висока съвместимост, лесен монтаж и
липса на радиосмущения.
Информация
за продукта
Референтен
Tellimuse 64196DWS
Тип продукт
(терен срещу магистрала) терен ≙ H4
област на
използване (категория и специфичен за продукта) използва се главно за
фарове/фарове за мъгла
Входна
мощност на електрически данни
18 W
захранващо
напрежение 24,0 V
номинална
мощност 13/13 W
толеранс на
входа на електроенергия ±20%
изпитвателно
напрежение 28 ,0 V
фотометрични
данни
светлинен
поток 1400/1100 lm
толеранс на
светлинния поток ±20%
цветна
температура 6000 K
светлина
Цвят LED чист бял
размери и
тегло
дължина 73,0
mm
диаметър
15,0 mm
Тегло на
продукта 90,00 g
време на
работа
живот B3 750
h
живот Tc
2000 h
Спецификации
| Автолампи | |
| Одобрение за обществени пътища | Без одобрение за обществени пътища |
| Производител | OSRAM |
| Вид крушка | H4 |
| Линия | LEDdriving HLT |
| Волтаж | 24 V |
| Номинална мощност | 13 W |
| Температура | 6000К |
| Тип фасунга | P43T |
| Тип крушка | LED |
| Количество | 2 броя |
| Светлинен поток | 1400lm |
| Опаковка | Комплект |
| Количество в опаковка | 2 броя |