-25 %
Крушка OSRAM LED H4, 12/24V, 14W, 6000К, 1517lm, 2 броя
- Наличност: В наличност
- Модел: OSR9726CW
123.22€ (241.00лв.)
92.42€ (180.76лв.)
Без данък: 92.42€ (180.76лв.)
Описание
LED крушка
H4, 12/24V, 14W, 6000 К, цвят на светлина: студено бял, тип фасунга: P43T,
линия: Ledriving, количество: 2 бр.,
LEDriving HL
H4 Gen2
Цветна
температура на светлината 6000 K
отлична
яркост
LED
технология
много
компактен заместител на крушка H4 за къси и дълги светлини
Osram
Premium качество
дълъг
експлоатационен живот до 5000 часа
студено бяло
14W
1517/1258lm
6000K
Спецификации
| Автолампи | |
| Одобрение за обществени пътища | Без одобрение за обществени пътища |
| Производител | OSRAM |
| Вид крушка | H4 |
| Волтаж | 24 V/12 V |
| Номинална мощност | 14 W |
| Температура | 6000К |
| Тип фасунга | P43T |
| Тип крушка | LED |
| Количество | 2 броя |
| Светлинен поток | 1517lm |
| Опаковка | Кутия |
| Количество в опаковка | 2 броя |