-25 %
Крушка OSRAM LED H13, 12V, 15/10W, 6000К, 1900lm, 2 броя
- Наличност: В наличност
- Модел: OSR9008DWBRT-2HFB
121.18€ (237.01лв.)
90.88€ (177.75лв.)
Без данък: 90.88€ (177.75лв.)
Описание
LED крушка
H13, 12V, 15/10W, 6000 К, цвят на светлина: студено бял, тип фасунга: P26,4T,
линия: LEDriving HL BRIGHT, без одобрение - не може да се използва на
обществени пътища.
Спецификации
| Автолампи | |
| Одобрение за обществени пътища | Без одобрение за обществени пътища |
| Производител | OSRAM |
| Вид крушка | H13 |
| Линия | LEDriving HL BRIGHT |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 15 W/10 W |
| Температура | 6000К |
| Тип фасунга | P26.4T |
| Тип крушка | Халоген / LED |
| Светлинен поток | 1900lm |
| Опаковка | Комплект |
| Количество в опаковка | 2 броя |