- Наличност: В наличност
- Модел: OSR9745CW
Описание
LED крушка
H10, 12V, 8,2W, 6000 К, 720 lm., цвят на светлина: студено бял, тип фасунга:
PY20D, линия: Ledriving, количество: 2 бр.,
Серия:
LEDriving FL H10
Номинална
мощност: 8,20 W
Цвят:
студено бяла
Температура
на светлината Температура на цвета: 6000K
светлинен
поток: 720lm
базов модел:
PY20d
нови
автомобилни крушки OSRAM LED за фарове за мъгла, за подобряване на
безопасността и производителността.
най-новото
поколение OSRAM LED фарове за мъгла предлагат още по-удобно решение за замяна и
подобряване на традиционните халогенни фарове за мъгла:
• много
компактните OSRAM LEDriving FL крушки предлагат добра съвместимост,
благодарение на лесния plug & play монтаж.
• модерна
LED технология от най-високо ниво и 6000K цветна температура, дават елегантен,
студен бял вид и по-добра видимост.
• по-добра
видимост в мъгла и перфектна съвместимост с ксенонови и LED фарове.
• повече
светлина ви позволява да виждате по-далеч и следователно, благодарение на
оптимизираното разпределение на светлината, можете да реагирате на ситуации
по-бързо.
• лесна
инсталация с оптимизирана съвместимост,
тези крушки
нямат ECE одобрение и не са подходящи за движение по пътищата, предназначени са
само за използване извън пътя.
Спецификации
| Автолампи | |
| Одобрение за обществени пътища | Без одобрение за обществени пътища |
| Производител | OSRAM |
| Вид крушка | H10 |
| Линия | Ledriving |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 8.2 W |
| Температура | 6000К |
| Тип фасунга | PY20D |
| Тип крушка | LED |
| Количество | 2 броя |
| Светлинен поток | 720lm |
| Опаковка | Кутия |
| Количество в опаковка | 4 броя |