- Наличност: В наличност
- Модел: OSR64155 DWS
Описание
LED крушка
H1, 24V, 12W, 6000 К, цвят на светлина: бял, тип фасунга: P14,5S, линия:
LEDdriving HLT, количество: 2 бр., без одобрение - не може да се използва на
обществени пътища.
Студено бяло
цветова температура 6000K
отлична
яркост
LED
заместител за стандартни H1 дълги и къси светлини
много високо
качество OSRAM качество
дълъг
експлоатационен живот
с външен
драйвер за осигуряване на по-голяма производителност и издръжливост
Продукт
perehüved
правилна
видимост благодарение на päivävalgusele
повече
светлина ви позволява да виждате по-далеч и следователно реагират по-бързо.
Мокри, мокри и тънки, можете да станете по-бързи, не усещайте
по-малко
отблясъци, благодарение на оптимизираното разпределение на валгус,
3-годишна
гаранция,
по-голяма
издръжливост, благодарение на LED технологията,
спестяване
на време и усилия с по-малко поддръжка и посещения в гаража.
лесно
заменяйте старите лампи за камиони с инсталационни лампи OSRAMi LED, няма да
получите предимствата на много енергоспестяващите ярки LED лампи. LEDriving HLT
предназначен за дълги разстояния и прокарване на бразди е подходящ за 24 V
напрежение и свети с много висока яркост, висока съвместимост, лесен монтаж и
липса на радиосмущения.
Информация
за продукта
Tellimuse
справка 64155DWS
Тип продукт
(терен срещу магистрала) терен ≙ H1
област на
използване (категория и специфичен за продукта) използва се главно за
фарове/фарове за мъгла Входна мощност
на
електрически данни
14,40 W
входно
напрежение 24,0 V
номинална
мощност 12,00 W
електричество
входен толеранс ±20%
тестово
напрежение 28,0 V
фотометрични
данни
светлинен
поток 1300lm
толеранс на
светлинния поток ±20%
цветна
температура 6000 K
светлина
Цвят на LED чист бял
размери и
тегло
дължина 73,0
mm
диаметър
11,8 mm
Тегло на
продукта 66,00 g
време на
работа експлоатационен
живот B3 750
h
експлоатационен
живот Tc 2000 h
Спецификации
| Автолампи | |
| Одобрение за обществени пътища | Без одобрение за обществени пътища |
| Производител | OSRAM |
| Вид крушка | H1 |
| Линия | LEDdriving HLT |
| Волтаж | 24 V |
| Номинална мощност | 12 W |
| Температура | 6000К |
| Тип фасунга | P14.5S |
| Тип крушка | LED |
| Количество | 2 броя |
| Светлинен поток | 1300lm |
| Опаковка | Комплект |
| Количество в опаковка | 2 броя |