- Наличност: В наличност
- Модел: OSR6418DWP-01B
Описание
LED крушка
C5W, 12V, 0,5W, 6000 К, 25 lm., цвят на светлина: студено бял, тип фасунга:
SV8,5-8, линия: Ledriving, количество: 1 бр., без одобрение - не може да се
използва на обществени пътища
Офроуд ≙ C5W
36mm
Cool White
6000K
SV8.5-8
гаранция 4
години
без
одобрение на ECE, не е за използване на пътя!
Информация
за продукта
справка за
поръчка 6418DWP
тип продукт
(терен срещу магистрала) терен ≙ C5W
приложение
(специфично за категория и продукт) използва се главно за регистрационен
номер/вътрешен дизайн
електрически
технически данни
входна
мощност 0,8 W
захранващо
напрежение 12,0 V
номинална
мощност 0,60 W
тестово
напрежение 13,5 V
толеранс на
захранващото напрежение ±25%
фотометрични
данни
светлинен
поток 45 lm
толеранс на
светлинен поток ±30%
цветна
температура 6000 K
цветна
температура LED студен бял
диаметър
11,0 mm
тегло на
продукта 2,90 g
дължина 36,0
mm
време на
работа
експлоатационен
живот B3 2500 h
експлоатационен
живот Tc 5000 h
гаранция 4
години
допълнителна
информация за продукта
базов модел
/ база (стандарт) SV8.5-8
Спецификации
| Автолампи | |
| Модел | 6436CW-01B |
| Одобрение за обществени пътища | Без одобрение за обществени пътища |
| Цвят на светлина | Студено бял |
| Производител | OSRAM |
| Вид крушка | C5W |
| Линия | Ledriving |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 0.5 W |
| Температура | 6000К |
| Тип фасунга | SV8.5-8 |
| Тип крушка | LED |
| Количество | 1 брой |
| Светлинен поток | 25lm |
| Опаковка | Блистер |
| Количество в опаковка | 5 броя |