- Наличност: В наличност
- Модел: OSR6413DWP-01B
Описание
LED крушка
C5W, 12V, 0,5W, 6000 К, 25 lm., цвят на светлина: студено бял, тип фасунга:
SV8,5-8, линия: Ledriving, количество: 1 бр., без одобрение - не може да се
използва на обществени пътища
Офроуд ≙ C5W
41mm
Cool White
6000K
SV8.5-8
Информация
за продукта
референтен
номер за поръчка 6413DWP
тип продукт
(терен срещу път) терен ≙ C5W
приложение
(фолио, специфично за категория и продукт) използва се главно за регистрационен
номер/вътрешен дизайн
електрически
технически данни
входна
мощност 0,8 W
входно
напрежение 12,0 V
номинална
мощност 0,60 W
тестово
напрежение 13,5 V
толеранс на
захранващото напрежение ±25%
фотометрични
данни
светлинен
поток 45 lm
толеранс на
светлинен поток ±30%
цветна
температура 6000 K
цветна
температура LED студен бял
диаметър
11,0 mm
тегло на
продукта 2,90 g
дължина 41,0
mm
работа време
живот B3
2500 h
живот Tc
5000 h
допълнителна
информация за продукта
базов модел
/ база (стандарт) SV8.5-8
Спецификации
| Автолампи | |
| Дължина | 41 mm |
| Модел | 6441CW-01B |
| Одобрение за обществени пътища | Без одобрение за обществени пътища |
| Цвят на светлина | Студено бял |
| Производител | OSRAM |
| Вид крушка | C5W |
| Линия | Ledriving |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 0.5 W |
| Температура | 6000К |
| Тип фасунга | SV8.5-8 |
| Тип крушка | LED |
| Количество | 1 брой |
| Светлинен поток | 25lm |
| Опаковка | Блистер |
| Количество в опаковка | 5 броя |