- Наличност: В наличност
- Модел: OSR64176DWESY-HCB
Описание
LED крушка
LED, 12V, 3.8/16.5W, тип фасунга: PGJ23T-1, линия: LEDriving HL EASY,
количество: 2 бр., без одобрение - не може да се използва на обществени пътища.
Автомобилни
крушки, базирани на най-новата LED технология OSRAM. Автомобилните крушки от
серията HL EASY са изключително компактни. Липсват допълнителни блокове.
охладителната система е крушка в корпус. следователно saab pirne използва
главата във всички tules. когато се използва със стандартни крушки. автомобилни
крушки Нямат ECE маркировка и са предназначени за използване извън пътя.
техническа
информация:
много
компактен LED заместител на стандартни халогенни крушки H15
оптимизиран
високоскоростен вентилатор осигурява активно охлаждане
Cool White
цветова температура 6000K
Премиум
OSRAM качество
лесен plug
& play монтаж
"Дизайн
на гнездо"
Информация
за продукта
справка за
поръчка 64176DWESY
тип продукт
(терен срещу магистрала) терен ≙ H15
област на
използване (категория и базирана на продукта) използва се главно за къси, дълги
и дневни светлини
фарове,
приложения за позиционно осветление
електрически
технически данни
входна
мощност 16,5 / 3,8 W
захранващо
напрежение 12, 0 V
номинална
мощност 3/16 W
тестово
напрежение 13,2 V
толеранс на
захранващото напрежение ±25%
фотометрични
данни
светлинен
поток 1250/250 lm
толеранс на
светлинен поток ±25%
цветна
температура 6500 K
цветна
температура LED студено бяло
размери и
тегло
дължина 73,0
mm
диаметър
15,8 mm
тегло на
продукта 45,00 g
време за
използване
експлоатационен
живот Tc 1000 h
Спецификации
| Автолампи | |
| Одобрение за обществени пътища | Без одобрение за обществени пътища |
| Производител | OSRAM |
| Вид крушка | LED |
| Линия | LEDriving HL EASY |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 3.8 W/16.5 W |
| Температура | 6000К |
| Тип фасунга | PGJ23T-1 |
| Тип крушка | Халоген / LED |
| Количество | 2 броя |
| Светлинен поток | 1250lm |
| Опаковка | Комплект |
| Количество в опаковка | 2 броя |