-25 %
Крушка OSRAM LED, 12V, 1W, 6000К, 2 броя
- Наличност: В наличност
- Модел: OSR2825DWNBC-02B
22.75€ (44.50лв.)
17.06€ (33.37лв.)
Без данък: 17.06€ (33.37лв.)
Описание
Крушка LED,
12V, 1W, 6000 К, тип фасунга: W21x9.5d, линия: NIGHT BREAKER LED, количество: 2
бр., без одобрение - не може да се използва на обществени пътища.
Спецификации
| Автолампи | |
| Одобрение за обществени пътища | Без одобрение за обществени пътища |
| Производител | OSRAM |
| Вид крушка | W5W |
| Линия | NIGHT BREAKER LED |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 1 W |
| Температура | 6000К |
| Тип фасунга | W21x9.5d |
| Тип крушка | С нажежаема жичка / LED |
| Количество | 2 броя |
| Опаковка | Блистер |