- Наличност: В наличност
- Модел: OSR9006DWBRT-2HFB
Описание
LED крушка
LED, 12V, 19W, тип фасунга: P22D/PX22D, линия: LEDriving HL BRIGHT, количество:
2 бр., без одобрение - не може да се използва на обществени пътища.
Високоефективен
LED фенер, който гарантира по-добра видимост и стилен външен вид
с до +300%
повече яркост, лампата OSRAM LEDriving HL BRIGHT гарантира оптимална видимост и
позволява, благодарение на което няма да усещате знаци, препятствия и Otte от
обикновените светлини. Модернизираната LED лампа не само създава стилен и
модерен външен вид със студена бяла цветова температура от 6000K, но също така
предлага благодарение на оптимизирания жест на валгусно разпределение и
по-малък блясък. първокласното OSRAM качество и LED технологията гарантират до
5 пъти по-дълъг живот (в сравнение с ECE R112-ga) и по-добра видимост
благодарение на päusvalgusele. Lampipaaril има 4-годишна гаранция от OSRAM.
можете да намерите точните гаранционни условия на уебсайта
www.osram.com/am-guarantee. OSRAMi LEDriving HL BRIGHT високи и слаби светлини
заместват конвенционалните халогенни лампи и са съвместими с 12 V напрежение. С
най-новата LED технология и много компактен дизайн, крушките са възможни чрез
съвместимост с главата и лесна инсталация за антирефлексни халогенни лампи
tipipidega автомобили. тези продукти нямат одобрение на ECE и не могат да се
използват в движение на открито. използването по обществени пътища води до
анулиране на лиценза и загуба на застрахователно покритие. в много страни
продажбата и употребата на тези продукти е забранена. За повече информация,
моля, свържете се с вашия местен дистрибутор.
Информация
за продукта
референтен
номер за поръчка 9006DWBRT-2HFB
тип продукт
(терен спрямо магистрала) Шофиране извън пътя ≙
HB4/HIR2
област на
използване (категория и базирана на продукта) използва се главно за фарове за
ниски, високи и мъгла
електрически
технически данни
входна
мощност 19 W
захранващо
напрежение 12,0 V
номинална
мощност 19,00 W
фотометрични
данни
светлинен
поток 1900 lm
толеранс на
светлинен поток ±20%
цветна
температура 6000 K
цветна
температура LED студено бяло
размери и
тегло
дължина 76,2
mm
диаметър
14,0 mm
тегло на
продукта 70,00 g
време на
работа
живот Tc
5000 h
Спецификации
| Автолампи | |
| Одобрение за обществени пътища | Без одобрение за обществени пътища |
| Производител | OSRAM |
| Вид крушка | LED |
| Линия | LEDriving HL BRIGHT |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 19 W |
| Температура | 6000К |
| Тип фасунга | P22D / PX22D |
| Тип крушка | Халоген / LED |
| Количество | 2 броя |
| Светлинен поток | 1900lm |
| Опаковка | Комплект |
| Количество в опаковка | 2 броя |