- Наличност: В наличност
- Модел: OSR9005DWBRT-2HFB
Описание
Крушка 12V
OSRAM LEDriving® HL BRIGHT HB3/H10/HIR1 2 бр.
LED
модернизираща лампа с висока производителност предлага по-добра видимост и
стилен външен вид
с до 300%
повече яркост, лампата OSRAM LEDRIVING HL Bright Morofit гарантира оптимална
видимост и позволява, благодарение на което водачите не се чувстват блокирани,
препречени и тънки по-рано от обикновените лампи. LED модернизиращата лампа не
само създава стилен, модерен външен вид със студена бяла цветова температура от
6000k, но също така предлага благодарение на оптимизираното разпределение на
светлината. Първокласното качество на OSRAM и LED технологията поддържат до 5
пъти повече elue (в сравнение с ECE R112) и с по-добра видимост благодарение на
ефекта на päusvalguse. Lampipaari има 4-годишна гаранция от OSRAM. За подробни
гаранционни условия прочетете уебсайта www.osram.com/am-guarante. OSRAM -i
lendrivat HL light and low talalampidega asendavad стандартни халогенни
светлини и е съвместим с 12 V. с помощта на най-новата LED технология и много
компактен дизайн е възможно да се използват крушките със съответния тип
халогенна лампа за автомобили с голяма съвместимост и лесен монтаж. тези
продукти нямат одобрение на ECE и не могат да се използват в пътния трафик в
междинно приложениеˇ
много
компактна LED инсталация по поръчка HB3H10HIR1 за лампи за дълги и къси
светлини
Намалено
възпалено око благодарение на оптимизиран
жест за
разпределение на светлината Студена бяла цветова температура 6000 k
по-добра
видимост благодарение на подобно на дневна светлина осветление
Информация
за продукта
Референтен
номер на поръчка 9005DWBRT-2HFB
Tootetypy
(офроуд срещу магистрала) офроуд ≙ HB3/H10/HIR1 приложение (специфично фолио за категория и продукт), което се използва
главно за приложения
за къси,
дълги светлини и фарове за мъгла Elektriandmed Toitesisend 19 W номинална
стойност напрежение 12,0 V номинална мощност 19,00 W фотометрични данни
нажежаема жичка voog 1900 lm ток на нажежаема жичка ± 20%
цветна температура 6000 K
цветна
температура 6000 K
Ярък цвят
LED студено бяло
размери и
тегло
дължина 76,2
mm
диаметър
14,0 mm
тегло на
продукта 70,00 g
работно
време експлоатационен
живот tc
5000 h
Спецификации
| Автолампи | |
| Одобрение за обществени пътища | Без одобрение за обществени пътища |
| Производител | OSRAM |
| Вид крушка | LED |
| Линия | LEDriving HL BRIGHT |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 19 W |
| Температура | 6000К |
| Тип фасунга | P20D / PY20D |
| Тип крушка | Халоген / LED |
| Количество | 2 броя |
| Светлинен поток | 1900lm |
| Опаковка | Комплект |
| Количество в опаковка | 2 броя |