-25 %
Крушка OSRAM LED, 12V, 19W, 6000K, 1900lm, 2 броя
- Наличност: В наличност
- Модел: OSR64211DWBRT-2HFB
121.18€ (237.01лв.)
90.88€ (177.75лв.)
Без данък: 90.88€ (177.75лв.)
Описание
12v
h8/h11/h16 led крушка +300% 19w 1900lm 2 бр. осрам
LED крушка LED,
12V, 19W, тип фасунга: PGJ19, линия: LEDriving HL BRIGHT, количество: 2 бр.,
без одобрение - не може да се използва на обществени пътища
Спецификации
| Автолампи | |
| Одобрение за обществени пътища | Без одобрение за обществени пътища |
| Производител | OSRAM |
| Вид крушка | LED |
| Линия | LEDriving HL BRIGHT |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 19 W |
| Температура | 6000К |
| Тип фасунга | PGJ19 |
| Тип крушка | Халоген / LED |
| Количество | 2 броя |
| Светлинен поток | 1900lm |
| Опаковка | Комплект |
| Количество в опаковка | 2 броя |