- Наличност: В наличност
- Модел: OSR64210DWXTR
Описание
LED крушка
LED, 12V, 18W, 6000 К, цвят на светлина: бял, тип фасунга: PX26D, линия:
Ledriving, количество: 2 бр., без одобрение - не може да се използва на
обществени пътища.
С цветна
температура от 6000 K и много компактен дизайн, крушките OSRAM LEDriving XTR
предлагат лесни решения за включване и пускане, не подновявате стандартен
автомобилен фар с LED осветление, което придава на вашия автомобил стилен и
модерен външен вид. благодарение на технологията от най-високо ниво и
интелигентния дизайн на продукта, тези крушки са идеалният спътник, не виждате
по-далеч и забелязвате препятствията по-бързо. Osram предлага 3 години
гаранция.
Цветна
температура на светлината 6000 K
отлична
яркост
LED
технология
компактен
заместител на крушка H7 за къси и дълги светлини
живот до
2000 часа
няма ECE
одобрение, предназначен само за използване извън пътя!
Информация
за продукта
референтен
номер за поръчка 64210DWXTR
тип продукт
(терен спрямо магистрала) терен ≙ H7
приложение
(категория и специфичен продукт) използва се главно за фарове
електрически
технически данни
входна
мощност 18 W
захранващо
напрежение 12,0 V
номинална
мощност 18,00 W
тестово
напрежение 13,2 V
толеранс на
захранващото напрежение ± 20 %
фотометрични
данни
светлинен
поток 1750lm
толеранс на
светлинен поток ±20%
цветна
температура 6000 K
цветна
температура LED студен бял
размери и
тегло
дължина 73,0
mm
диаметър
14,0 mm
тегло на
продукта 80,00 g
време на
работа живот
B3 750 h
живот Tc
2000 h
Спецификации
| Автолампи | |
| Одобрение за обществени пътища | Без одобрение за обществени пътища |
| Производител | OSRAM |
| Вид крушка | LED |
| Линия | Ledriving |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 18 W |
| Температура | 6000К |
| Тип фасунга | PX26D |
| Тип крушка | LED |
| Количество | 2 броя |
| Светлинен поток | 1750lm |
| Опаковка | Комплект |
| Количество в опаковка | 2 броя |