-25 %
Крушка OSRAM LED, 12V, 16W, 6500К, 1400lm, 1 брой
- Наличност: В наличност
- Модел: OSR64210DWESY-01B
52.66€ (102.99лв.)
39.50€ (77.26лв.)
Без данък: 39.50€ (77.26лв.)
Описание
LED крушка
LED, 12V, 16W, 6500 К, цвят на светлина: бял, тип фасунга: PX26D/PY26D-1,
линия: LEDriving HL EASY, количество: 1 бр., за мотоциклети; без одобрение - не
може да се използва на обществени пътища.
Спецификации
| Автолампи | |
| Одобрение за обществени пътища | Без одобрение за обществени пътища |
| Производител | OSRAM |
| Вид крушка | LED |
| Линия | LEDriving HL EASY |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 16 W |
| Температура | 6500К |
| Тип фасунга | PX26D / PY26D-1 |
| Тип крушка | Халоген / LED |
| Количество | 1 брой |
| Светлинен поток | 1400lm |
| Опаковка | Блистер |
| Количество в опаковка | 1 брой |