- Наличност: В наличност
- Модел: OSR64210DWESY-HCB
Описание
LED крушка
LED, 12V, тип фасунга: PX26D, линия: LEDriving HL EASY, количество: 2 бр., без
одобрение - не може да се използва на обществени пътища.
6500K, 1400
lm.съдържа две лампи.
лесен plug
& play монтаж.
адаптери и
корги не са необходими! много компактна LED-I предавка за стандартни фенери на
дълги и близки разстояния.
Главна
информация.
оптимизиран
високоскоростен вентилатор осигурява активно охлаждане.
Студено бяло
цветна температура 6500 K.
отлична
яркост.
по-добра
видимост благодарение на подобно на дневна светлина осветление.
ЗАБЕЛЕЖКА!
забранена употреба в движение по пътищата.
Информация
за продукта
референтен
номер за поръчка 64210DWESY
тип продукт
(офроуд срещу път) Шофиране извън пътя ≙ H7/H18
област на
използване (категория и специфична за продукта) използва се главно за къси и
дълги светлини
електрически
технически данни входна
мощност 16,0
W
захранващо
напрежение 12,0 V
номинална
мощност 16,20 W
тестово
напрежение 13, 2 V
толеранс на
захранващото напрежение ±25%
фотометрични
данни
светлинен
поток 1400 lm
толеранс на
светлинен поток ±25%
цветна
температура 6500 K
цветна
температура LED студено бяло
размери и
тегло
дължина 58,0
mm
диаметър
20,0 mm
тегло на
продукта 21,00 гр
. време на
работа
експлоатационен
живот Tc 1000 h
Спецификации
| Автолампи | |
| Одобрение за обществени пътища | Без одобрение за обществени пътища |
| Производител | OSRAM |
| Вид крушка | LED |
| Линия | LEDriving HL EASY |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 16.2W |
| Температура | 6500К |
| Тип фасунга | PX26D |
| Тип крушка | Халоген / LED |
| Количество | 2 броя |
| Светлинен поток | 1400lm |
| Опаковка | Комплект |
| Количество в опаковка | 2 броя |