- Наличност: В наличност
- Модел: OSR64193DWBRT-2HFB
Описание
Крушка
LED (комплект от 2 бр.) H19/H4 12V 15W P43T/PU43t-3 без одобрение LEDriving HL
BRIGHT
Високоефективен
LED фенер, който гарантира по-добра видимост и стилен външен вид
с до +300%
повече яркост. Модернизираната LED лампа не само създава стилен и модерен
външен вид със студена бяла цветова температура от 6000K, но също така предлага
благодарение на оптимизирания жест на валгусно разпределение и по-малък блясък.
първокласното OSRAM качество и LED технологията гарантират до 5 пъти по-дълъг
живот (в сравнение с ECE R112-ga) и по-добра видимост благодарение на
päusvalgusele. Lampipaaril има 4-годишна гаранция от OSRAM. можете да намерите
точните гаранционни условия на уебсайта www.osram.com/am-guarantee. OSRAMi
LEDriving HL BRIGHT високи и слаби светлини заместват конвенционалните
халогенни лампи и са съвместими с 12 V напрежение. С най-новата LED технология
и много компактен дизайн, крушките са възможни чрез съвместимост с главата и
лесна инсталация за антирефлексни халогенни лампи tipipidega автомобили. тези
продукти нямат одобрение на ECE и не могат да се използват в движение на
открито. използването по обществени пътища води до анулиране на лиценза и
загуба на застрахователно покритие. в много страни продажбата и употребата на
тези продукти е забранена. За повече информация, моля, свържете се с вашия
местен дистрибутор.
Информация
за продукта
референтен
номер за поръчка 64193DWBRT-2HFB
тип продукт
(офроуд срещу път) Шофиране извън пътя ≙ H4/H19
област на
използване (категория и специфична за продукта) използва се главно за
електрически
приложения
за ниски, високи и светлини за мъгла
технически
данни
входна
мощност 15 / 15.0 W
захранващо
напрежение 12.0 V
номинална
мощност 15.00 W
фотометрични
данни
светлинен
поток 1400lm /1100lm
толеранс на
светлинен поток ±20%
цветна
температура 6000 K
цветна
температура LED студено бяло
размери и
тегло
дължина 80.2
mm
диаметър
14.0 mm
тегло на
продукта 80.00 g
време на
работа
живот Tc
5000 h
Спецификации
| Автолампи | |
| Одобрение за обществени пътища | Без одобрение за обществени пътища |
| Производител | OSRAM |
| Вид крушка | LED |
| Линия | LEDriving HL BRIGHT |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 15 W |
| Температура | 6000К |
| Тип фасунга | P43T |
| Тип крушка | Халоген / LED |
| Количество | 2 броя |
| Светлинен поток | 1400lm |
| Опаковка | Комплект |
| Количество в опаковка | 2 броя |