- Наличност: В наличност
- Модел: OSR64150DWBRT-2HFB
Описание
Kрушки за кола LED H1 OFF-ROAD HL BRIGHT 2 бр.
Високоефективен LED фенер, който гарантира по-добра
видимост и стилен външен вид
с до +300% по-висока яркост (в сравнение с ECE
R112-ga), лампата OSRAM LEDriving HL BRIGHT, монтирана на задно реле, осигурява
оптимална видимост и ви позволява да преминете знака, препятствията и Ote,
преди да го усетите. Модернизираната LED лампа не само създава стилен и модерен
външен вид със студена бяла цветова температура от 6000K, но също така предлага
благодарение на оптимизирания жест на валгусно разпределение и по-малък
отблясък. много високо качество на OSRAM и LED технология гарантират до 5 пъти
по-дълъг живот (в сравнение с ECE R112-ga) и по-добра видимост благодарение на
päivävalgusele. Lampipaaril има 4-годишна гаранция от OSRAM. можете да намерите
точните гаранционни условия на уебсайта www.osram.com/am-guarantee. OSRAMi LEDriving
HL BRIGHT високи и слаби светлини заместват конвенционалните халогенни лампи и
са съвместими с 12 V напрежение. С най-новата LED технология и много компактен
дизайн, крушките са възможни чрез съвместимост с главата и лесна инсталация за
антирефлексни халогенни лампи tipipidega автомобили. тези продукти нямат
одобрение на ECE и не могат да се използват в движение по пътищата.
използването по обществени пътища води до анулиране на лиценза и загуба на
застрахователно покритие. в много страни продажбата и употребата на тези
продукти е забранена. За повече информация, моля, свържете се с вашия местен
дистрибутор.
студено бяла цветна температура 6000 K
Информация за продукта
Референтен номер за поръчка 64150DWBRT-2HFB
тип продукт (терен срещу магистрала) на терен ≙
H1 област на използване (категория и специфичен продукт) използва се главно за приложения
за къси, дълги светлини и фарове за мъгла електрически
технически входна мощност на данните 13 W захранващо напрежение 12,0 V
номинална мощност 13,00 W фотометрични данни светлинен поток 1500 lm толеранс
на светлинен поток ±20% цветна температура 6000 K цветна температура LED
студено бяло размери и тегло дължина 76,2 mm диаметър 14,0 mm тегло на продукта
48,00 g време на работа живот Tc 5000 h.
Спецификации
| Автолампи | |
| Одобрение за обществени пътища | Без одобрение за обществени пътища |
| Производител | OSRAM |
| Вид крушка | LED |
| Линия | LEDriving HL BRIGHT |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 13 W |
| Температура | 6000К |
| Тип фасунга | P14.5S |
| Тип крушка | Халоген / LED |
| Количество | 2 броя |
| Светлинен поток | 1500lm |
| Опаковка | Комплект |
| Количество в опаковка | 2 броя |