- Наличност: В наличност
- Модел: OSR64193DWXTR
Описание
LED крушка
LED, 12V, 13W, 6000 К, цвят на светлина: бял, тип фасунга: P43T, линия:
Ledriving, количество: 2 бр., без одобрение - не може да се използва на
обществени пътища.
С цветна
температура от 6000 K и много компактен дизайн, крушките OSRAM LEDriving XTR
предлагат лесни plug and play решения, не подновявате обикновен автомобилен фар
с LED осветление, което придава на вашия автомобил стилен и модерен външен вид.
благодарение на технологията от най-високо ниво и интелигентния дизайн на
продукта, тези крушки са идеалният спътник, не виждате по-далеч и забелязвате
препятствията по-бързо. Osram предлага 3 години гаранция.
Цветна
температура на светлината 6000 K
отлична
яркост
LED
технология
компактен
заместител на крушка H4 за къси и дълги светлини
живот до
2000 часа
няма ECE
одобрение, предназначен само за използване извън пътя!
Информация
за продукта
референтен
номер за поръчка 64193DWXTR
тип продукт
(терен спрямо магистрала) терен ≙ H4
приложение
(категория и специфичен продукт) използва се главно за фарове
електрически
технически данни
входна
мощност 13 W; 13 W
захранващо
напрежение 12,0 V
номинална
мощност 13/13 W
тестово
напрежение 13,2 Толеранс на V
захранващо
напрежение ±20%
фотометрични
данни
светлинен
поток 1400/1100 lm
толеранс на
светлинен поток ±20%
цветна
температура 6000 K
цветна
температура LED студено бяло
размери и
тегло
дължина 74,0
mm
диаметър
15,0 mm
тегло на
продукта 90,00 g
време за
използване
живот B3 750
h
живот Tc
2000 h
Спецификации
| Автолампи | |
| Одобрение за обществени пътища | Без одобрение за обществени пътища |
| Производител | OSRAM |
| Вид крушка | LED |
| Линия | Ledriving |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 13 W |
| Температура | 6000К |
| Тип фасунга | P43T |
| Тип крушка | LED |
| Количество | 2 броя |
| Светлинен поток | 1400lm |
| Опаковка | Комплект |
| Количество в опаковка | 2 броя |