-25 %
Крушка OSRAM LED, 12V, 0.5W, 6000K, 50lm, 2 броя
- Наличност: В наличност
- Модел: OSR5007DWP-02B
21.68€ (42.40лв.)
16.26€ (31.80лв.)
Без данък: 16.26€ (31.80лв.)
Описание
LED крушка
Osram за автомобил, която замества крушка с нажежаема жичка 12V, 5W, BA15s
(R5W). Крушките R5W често се използват в светлини за паркиране, задни светлини
и светлини за знаци. Студена бяла светлина при 6000 келвина. Напрежение: 12V
Консумирана
мощност: 0.5W
Яркост: 50
лумена
Тип:
LEDriving SL
ECE: R5W
Основа:
BA15s
Доставя се в
2 бр. блистер
Опаковка: 10
бр
Диаметър:
19.0мм
Дължина:
37,5 мм
Тегло: 9.6g
Спецификации
| Автолампи | |
| Одобрение за обществени пътища | Без одобрение за обществени пътища |
| Производител | OSRAM |
| Вид крушка | R5W |
| Линия | LEDriving SL |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 0.5 W |
| Температура | 6000К |
| Тип фасунга | BA15S |
| Тип крушка | С нажежаема жичка / LED |
| Количество | 2 броя |
| Светлинен поток | 50lm |
| Опаковка | Блистер |