- Наличност: В наличност
- Модел: OSR64137 ULT-
Описание
Крушка
HY21W, 12V, 21W, тип фасунга: BAW9S, линия: Ultra Life, количество: 1 бр..
Серия:
Ultralife
Количество в
опаковката: 1
напрежение
(волта): 12V
цветна
температура на светлината (келвин):
светлинен
ток (лумен):
повече
светлина: стандартен
живот: до
четири пъти по-дълъг живот (в сравнение със стандартна крушка)
Модел на
лампата / тип: Hy21W
издръжлива
крушка с живот до 4 пъти по-дълъг в сравнение със стандартна крушка. Крушките
ULTRA LIFE издържат дълго време.. крушките за кола издържат до 100 000 км.
затова са подходящи за коли карани много.. Модерен дизайн със сребрист връх.
Спестява ви време и не се налага да сменяте крушките толкова често.
Референтен
номер на поръчка за информация за продукта
64137ULT
предназначение
(категория и специфичен продукт): допълнителна
електрическа
техническа информация за крушка
входна
мощност 25 W 1)
захранващо
напрежение 12,0 V
номинална
мощност 21,00 W
напрежение
за изпитване 13,5 V
1) макс.
фотометрични
данни
светлинен
поток 300 lm
толеранс на
светлинния поток ±17%
размери и
тегло
диаметър 9
mm
тегло на
продукта 2,68 g
дължина 38,9
mm
експлоатационен
живот
живот B3 400
h
Спецификации
| Автолампи | |
| Производител | OSRAM |
| Вид крушка | HY21W |
| Линия | Ultra Life |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 21 W |
| Тип фасунга | BAW9S |
| Количество | 1 брой |
| Светлинен поток | 300lm |
| Опаковка | Насипно |