- Наличност: В наличност
- Модел: OSR9012-
Описание
Крушка HIR2,
12V, 55W, тип фасунга: PX22D, линия: Standard, количество: 1 бр..
Серия:
оригинално
количество в
опаковката: 1
напрежение
(волт): 12V
цветна
температура на светлината (келвин):
светлинен
ток (лумен):
повече
светлина: стандартен
експлоатационен
живот: стандартен
базов модел
/ тип: PX20D,R2 ,Hir2 (h1r2)
Osram
Автомобилните крушки ORIGINAL LINE предлагат убедителна производителност в
сравнение със стандартните изисквания, издръжливи са и рентабилни. отлично
съотношение цена/качество, надеждно OEM качество.
Информация
за продукта
референтен
номер за поръчка 9012
област на
употреба (технология и употреба): халогенна крушка, фар
електрически
технически данни
входна
мощност 60 W 1)
захранващо
напрежение 12,0 V
номинална
мощност 55,00 W
тестово
напрежение 13,2 V
толеранс на
захранващото напрежение ±15%
1) макс.
фотометрични
данни
светлинен
поток 1875 lm
толеранс на
светлинен поток ±15%
размери и
тегло
диаметър
12,1 mm
тегло на
продукта 19,65 g
дължина 85,5
mm
време на
работа
живот B3 500
h
живот Tc 870
h
Спецификации
| Автолампи | |
| Производител | OSRAM |
| Вид крушка | HIR2 |
| Линия | Standard |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 55 W |
| Тип крушка | Халоген |
| Количество | 1 брой |
| Светлинен поток | 1875lm |
| Опаковка | Кутия |
| Количество в опаковка | 10 броя |