- Наличност: В наличност
- Модел: OSR9007-
Описание
Крушка HB5, 12,8V, 65/55W, тип фасунга: PX29T,
количество: 1 бр..
Серия: оригинално
количество в опаковката: 1
напрежение (волт): 12V
цветна температура на светлината (келвин):
светлинен поток (лумен):
повече светлина: стандартен
експлоатационен живот: стандартен
базов модел / тип: 9007/HB5,Hb5/9007
Osram ORIGINAL Автомобилните крушки LINE предлагат
убедителна производителност спрямо стандартните изисквания в сравнение,
издръжливи са и рентабилни. отлично съотношение цена/качество, надеждно OEM
качество.
номер за поръчка 9007
област на употреба (технология и употреба): халогенна
крушка, фар
електрически технически данни
входна мощност 70/60 W 1)
захранващо напрежение 12,8 V
номинална мощност 65/55 W
тестово напрежение 12,8 V
1) макс.
фотометрични данни
светлинен поток 1000 lm
толеранс на светлинния поток ±10 / ±10%
размери и тегло
диаметър 16,0 mm
тегло на продукта 33,70 g
дължина 95,0 mm
време на работа
живот B3 250 h
живот Tc 500 h 1)
Спецификации
| Автолампи | |
| Производител | OSRAM |
| Вид крушка | HB5 |
| Волтаж | 12.8 V |
| Номинална мощност | 60 W/55 W |
| Тип фасунга | PX29T |
| Тип крушка | С нажежаема жичка |
| Количество | 1 брой |
| Светлинен поток | 1000lm |
| Опаковка | Кутия |
| Количество в опаковка | 10 броя |