- Наличност: В наличност
- Модел: OSR9006 XS
Описание
Крушка HB4A,
12V, 51W, тип фасунга: P22D, линия: Standard, количество: 1 бр..
Серия:
оригинално
количество в
опаковката: 1
напрежение
(волт): 12V
цветна
температура на светлината (келвин):
светлинен
ток (лумен):
повече
светлина: стандартен
живот:
стандартен
базов модел
/ тип: 9006/HB4,Hb4a
Автомобилни
крушки Osram ORIGINAL LINE предлагат убедителна производителност по отношение
на стандартните изисквания, издръжливи са и рентабилни. отлично съотношение
цена/качество, надеждно OEM качество.
Информация
за продукта
референтен
номер за поръчка 9006XS
област на
използване (технология и употреба): халогенна крушка,
електрически
технически данни на фара
входна
мощност 62 W 1)
захранващо
напрежение 12,0 V
номинална
мощност 51,00 W
тестово
напрежение 13,2 V
1) макс.
фотометрични
данни
светлинен
поток 1095 lm
толеранс на
светлинния поток ±15%
размери и
тегло
диаметър
12,0 mm
тегло на
продукта 18,00 g
дължина 80,3
mm
време на
работа
живот B3 860
h
живот Tc
1720 h
Спецификации
| Автолампи | |
| Производител | OSRAM |
| Вид крушка | HB4A |
| Линия | Standard |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 51 W |
| Тип фасунга | P22D |
| Тип крушка | Халоген |
| Количество | 1 брой |
| Светлинен поток | 1095lm |
| Опаковка | Кутия |
| Количество в опаковка | 10 броя |