- Наличност: В наличност
- Модел: OSR9006-
Описание
Крушка HB4,
12V, 55/51W, тип фасунга: P22D, количество: 1 бр..
Серия:
оригинално
количество в
опаковката: 1
напрежение
(волт): 12V
цветна
температура на светлината (келвин):
светлинен
ток (лумен):
повече
светлина: стандартен
експлоатационен
живот: стандартен
базов модел
/ тип: 9006/HB4,Hb4/9006
Osram
ORIGINAL Автомобилните крушки LINE предлагат убедителна производителност спрямо
стандартните изисквания в сравнение, издръжливи са и рентабилни. отлично
съотношение цена/качество, надеждно OEM качество.
Информация
за продукта
референтен
номер за поръчка 9006
област на
употреба (технология и употреба): халогенна крушка,
електрически
технически данни на фара
входна
мощност 62 W 1)
захранващо
напрежение 12,0 V
номинална
мощност 51,00 W
тестово
напрежение 13,2 V
1) макс.
фотометрични
данни
светлинен
поток 1000 lm
толеранс на
светлинен поток ±15%
размери и
тегло
диаметър
12,0 mm
тегло на
продукта 18,20 g
дължина 80,3
mm
време на
работа
живот B3
1200 h
живот Tc
2590 h
Спецификации
| Автолампи | |
| Производител | OSRAM |
| Вид крушка | HB4 |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 51 W/55 W |
| Тип фасунга | P22D |
| Тип крушка | Халоген |
| Количество | 1 брой |
| Светлинен поток | 1000lm |
| Опаковка | Кутия |
| Количество в опаковка | 10 броя |