- Наличност: В наличност
- Модел: OSR9006 CBN-HCB
Описание
Крушка HB4,
12V, 51W, 5000 К, тип фасунга: P22D, линия: Cool Blue Intense NextGen,
количество: 2 бр..
Ултра бяла
светлина, до 5000K цветна температура, до 100% повече яркост!
COOL BLUE
INTENSE NEXT GEN - са почти в същата категория като LED лампите.
с мощно и
ярко осветление от 5000 келвина, той изглежда като LED лампа и затова е идеален
за феновете на дизайна.
крушката
също произвежда светлина, подобна на дневната светлина, което също я прави
по-приятна за очите от светлината, произвеждана от обикновените крушки. в
сравнение с минималните изисквания на ECE, яркостта на светлините от серията
OSRAM COOL BLUE INTENSE е до 100% по-висока! благодарение на своя модерен
дизайн и сребърна шапка, той е идеален за прозрачни стъклени шкафове и придава
на вашия автомобил стилен външен вид.
светлинен
поток (lm): 1095lm
Спецификации
| Автолампи | |
| Одобрение за обществени пътища | С одобрение за обществени пътища |
| Производител | OSRAM |
| Вид крушка | HB4 |
| Линия | Cool Blue Intense NextGen |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 51 W |
| Температура | 5000К |
| Тип фасунга | P22D |
| Тип крушка | Халоген |
| Количество | 2 броя |
| Светлинен поток | 1095lm |
| Опаковка | Комплект |
| Количество в опаковка | 5 броя |