-25 %
Крушка OSRAM HB2, 12V, 60/55W, 1500lm, 1 брой
- Наличност: В наличност
- Модел: OSR9003L
4.17€ (8.16лв.)
3.13€ (6.12лв.)
Без данък: 3.13€ (6.12лв.)
Описание
Крушка HB2,
12V, 60/55W, 1500 lm., тип фасунга: P43T, линия: Longer Life, количество: 1
бр..
По-дълъг
живот
базов модел
тип P43T
1500lm
Спецификации
| Автолампи | |
| Одобрение за обществени пътища | С одобрение за обществени пътища |
| Производител | OSRAM |
| Вид крушка | HB2 |
| Линия | Longer Life |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 55 W/60 W |
| Тип фасунга | P43T |
| Тип крушка | С нажежаема жичка |
| Количество | 1 брой |
| Светлинен поток | 1500lm |
| Опаковка | Насипно |