- Наличност: В наличност
- Модел: OSR64243-
Описание
Крушка H9B,
12V, 65W, тип фасунга: PGJY-5, линия: Standard, количество: 1 бр..
Серия:
Оригинално
количество в
опаковката: 1
напрежение
(волт): 12v
цветна
температура на светлината (келвин):
светлинен
ток (лумен):
повече
светлина: стандартен
експлоатационен
живот: стандартен
базов модел
/ тип: Автомобилните
крушки Osram ORIGINAL LINE предлагат убедителна ефективност срещу стандартни
изисквания, са издръжливи и рентабилни. отлично съотношение цена/качество,
надеждно OEM качество.
Информация
за продукта
референтен
номер за поръчка 64243
област на
употреба (технология и употреба): халогенна крушка, фарове
електрически
технически данни
входна
мощност 73 W 1)
захранващо
напрежение 12,0 V
номинална
мощност 65,00 W
тестово
напрежение 13,2 V
1) макс.
фотометрични
данни
светлинен
поток 2100 lm
толеранс на
светлинен поток ±10%
размери и
тегло
диаметър
12,0 mm
тегло на
продукта 19,00 g
дължина 66,8
mm
време на
работа
живот B3 250
h
живот Tc 500
h
Спецификации
| Автолампи | |
| Производител | OSRAM |
| Вид крушка | H9B |
| Линия | Standard |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 65 W |
| Тип фасунга | PGJY19-5 |
| Тип крушка | С нажежаема жичка |
| Количество | 1 брой |
| Светлинен поток | 2100lm |
| Опаковка | Кутия |
| Количество в опаковка | 10 броя |