- Наличност: В наличност
- Модел: OSR64212-
Описание
Крушка H8,
12V, 35W, тип фасунга: PGJ19-1, линия: Standard, количество: 1 бр..
Серия:
оригинално
количество в
опаковката: 1
напрежение
(волта): 12V
цветна
температура на светлината (келвин): 4150k
светлинен
поток (лумен):
повече
светлина: стандартен
експлоатационен
живот: стандартен
базов модел
/ тип: H8,B8,3d
Osram
ORIGINAL LINE автомобилните крушки предлагат убедителна производителност спрямо
стандартните изисквания, издръжливи са и рентабилни. отлично съотношение
цена/качество, надеждно OEM качество.
Информация
за продукта
референтен
номер за поръчка 64212
област на
употреба (технология и употреба): халогенна крушка, фарове
електрически
технически данни
входна
мощност 43 W 1)
захранващо
напрежение 12,0 V
номинална
мощност 35,00 W
тестово
напрежение 13,2 V
1) макс.
фотометрични
данни
светлинен
поток 800 lm
толеранс на
светлинен поток ±15%
диаметър
12,0 mm
тегло на
продукта 22,30 g
дължина 68,4
mm
време на
работа
живот B3 400
h
живот Tc 800
h
Спецификации
| Автолампи | |
| Производител | OSRAM |
| Вид крушка | H8 |
| Линия | Standard |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 35 W |
| Температура | 4150К |
| Тип фасунга | PGJ19-1 |
| Тип крушка | Халоген |
| Количество | 1 брой |
| Светлинен поток | 800lm |
| Опаковка | Блистер |
| Количество в опаковка | 10 броя |