- Наличност: В наличност
- Модел: OSR64215 TSP NG
Описание
Серия:
Truckstar pro
Количество в
опаковката: 1
волтаж
(волт): 24V
Цветна
температура на светлината (келвин):
светлинен
поток (лумен): 1750lm
повече
светлина: +100%
експлоатационен
живот: много дълъг експлоатационен живот
базов модел
/ тип: H7
Osram's най-ефективната халогенна лампа за
камион.
Намерете
крушки Truckstar PRO - най-ярките крушки за камиони на Osram на страхотна цена.
• До 100%
повече светлина от стандартните лампи.
• Много
дълъг експлоатационен живот.
• Много
добра устойчивост на вибрации
Тези
24-волтови крушки са идеални за професионални шофьори, като намаляват времето
за престой и разходите за превозни средства. Благодарение на високата
устойчивост на вибрации лампите Truckstar PRO са подходящи и за трудни
ситуации. Благодарение на впечатляващата яркост и повече от два пъти
експлоатационния живот в сравнение със стандартните крушки, тези лампи
подобряват безопасността на движението.
Спецификации
| Автолампи | |
| Одобрение за обществени пътища | С одобрение за обществени пътища |
| Производител | OSRAM |
| Вид крушка | H7 |
| Линия | Truckstar Pro NextGen |
| Волтаж | 24 V |
| Номинална мощност | 70 W |
| Тип фасунга | PX26D |
| Количество | 1 брой |
| Светлинен поток | 1750lm |
| Опаковка | Кутия |
| Количество в опаковка | 1 брой |