- Наличност: В наличност
- Модел: OSR62210CBB-2HB
Описание
До +50%
повече светлина! хипербяла светлина с почти 5500K цветна температура за
използване извън пътя.
COOL BLUE
BOOST следващото поколение предлага много бяла халогенна светлина, подобна на
LED крушките, с цветна температура до 5500K. крушките повишават нивото на
яркост. тези продукти нямат одобрение на ECE. това означава, че те не са
разрешени за използване по пътищата, а само за използване извън пътя.
светлинен поток
(lm): 1000lm
технически
данни
Данни за
продукта
Референтен
номер за поръчка 62210CBB
област на
употреба (технология и употреба): халогенна крушка, фар
електрически
технически данни
входна
мощност 73W 1)
захранващо
напрежение 12,0 V
номинална
мощност 80,00 W
тестово
напрежение 13,2 V
1 ) макс.
фотометрични
данни
светлинен
поток 1000 lm
толеранс на
светлинния поток ±15%
цветна
температура 5500 K
диаметър
10,7 mm
тегло на
продукта 12,50 g
дължина 59,0
mm
експлоатационен
живот
живот B3 200
h
живот Tc 400
h
Спецификации
| Автолампи | |
| Одобрение за обществени пътища | Без одобрение за обществени пътища |
| Производител | OSRAM |
| Вид крушка | H7 |
| Линия | Cool Blue Boost |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 80 W |
| Температура | 5500К |
| Тип фасунга | PX26D |
| Тип крушка | Халоген |
| Количество | 2 броя |
| Светлинен поток | 1000lm |
| Опаковка | Комплект |
| Количество в опаковка | 10 броя |