- Наличност: В наличност
- Модел: OSR62261 SBP-
Описание
Крушка H7,
12V, 80W, тип фасунга: PX26D, линия: Super Bright, количество: 1 бр..
Мощни офроуд
фарове с допълнителна мощност
SUPER BRIGHT
PREMIUM и SUPER BRIGHT са мощни офроуд светлини с допълнителна мощност. Тези
издръжливи и многофункционални лампи доказаха, че са с отлична яркост дори в
най-трудните терени: в спасителни служби, строителство и транспорт, селско и
горско стопанство. Тези продукти не са одобрени от ECE и не трябва да се
използват по обществени пътища. Използването по обществени пътища обезсилва
както разрешителното за експлоатация, така и застрахователното покритие. Някои
страни забраняват продажбата и употребата на тези продукти. Моля, свържете се с
вашия местен дистрибутор за информация във вашата страна.
Референтен
номер на поръчка
62261SBP
Информация
за продукта
Приложение
(специфично за категория и продукт)
Халогенна
крушка за фарове
Тип на
продукта (терен срещу път)
Офроуд ≙ H7
електрически
данни
Захранване
80 W
Номинално
напрежение
12,0 V
Номинална
мощност
80,00 W
Тестово
напрежение
13,2 V
Фотометрични
данни Светлинен поток 1950 lm Размери и тегло Диаметър 12,0 mm Тегло на
продукта 12,50 g Дължина 59,0 mm Продължителност на живота Продължителност на
живот B3 250 h Продължителност на живот Tc 500 h Допълнителни продуктова
информационна база (стандартна маркировка) PX26d
Спецификации
| Автолампи | |
| Одобрение за обществени пътища | Без одобрение за обществени пътища |
| Производител | OSRAM |
| Вид крушка | H7 |
| Линия | Super Bright |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 80 W |
| Тип фасунга | PX26D |
| Тип крушка | Халоген |
| Количество | 1 брой |
| Светлинен поток | 1950lm |
| Опаковка | Кутия |
| Количество в опаковка | 10 броя |