- Наличност: В наличност
- Модел: OSR64210 CBN
Описание
Крушка H7,
12V, 55W, 5000 К, тип фасунга: PX26D, линия: Cool Blue Intense NextGen,
количество: 1 бр..
Ултра бяла
светлина, до 5000K цветна температура, до 100% повече яркост!
COOL BLUE
INTENSE NEXT GEN - са почти в същата категория като LED лампите.
с мощно и
ярко осветление от 5000 келвина, той изглежда като LED лампа и затова е идеален
за феновете на дизайна.
крушката
също произвежда светлина, подобна на дневната светлина, което също я прави
по-приятна за очите от светлината, произвеждана от обикновените крушки. в
сравнение с минималните изисквания на ECE, яркостта на светлините от серията
OSRAM COOL BLUE INTENSE е до 100% по-висока! благодарение на своя модерен
дизайн и сребърна шапка, той е идеален за прозрачни стъклени шкафове и придава
на вашия автомобил стилен външен вид.
светлинен
поток (lm): 1500lm
Информация
за продукта
номер за
поръчка 64210CBN
област на
използване (технология и употреба): халогенна крушка,
електрически
технически данни на фара
входна
мощност 58 W 1)
захранващо
напрежение 12,0 V
номинална
мощност 55,00 W
тестово
напрежение 13,2 V
1) макс.
фотометрични
данни
светлинен
поток 1500 lm
толеранс на
светлинния поток ±10%
цветна
температура до 5000 K 1)
1) измерени
в предната светлина
размери и
тегло
диаметър
12,0 mm
тегло на
продукта 12,50 g
дължина 59,0
mm
време на
работа
живот B3 100
h
живот Tc 200
h
Спецификации
| Автолампи | |
| Одобрение за обществени пътища | С одобрение за обществени пътища |
| Производител | OSRAM |
| Вид крушка | H7 |
| Линия | Cool Blue Intense NextGen |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 55 W |
| Температура | 5000К |
| Тип фасунга | PX26D |
| Тип крушка | Халоген |
| Количество | 1 брой |
| Светлинен поток | 1500lm |
| Опаковка | Кутия |
| Количество в опаковка | 1 брой |