- Наличност: В наличност
- Модел: OSR64210NB220-2HB
Описание
Крушка H7,
12V, 55W, 3700 К, 1500 lm., цвят на светлина: бял, тип фасунга: PX26D, линия:
Night Breaker 220, количество: 2 бр..
Osram NIGHT
BREAKER 220 серия крушки за фарове от най-високо ниво.
увеличената
светлинна мощност ви позволява да виждате още по-далеч, което ви дава повече
време за реакция в опасни ситуации. идеален за шофьори, които ценят най-добрите
светлинни свойства на фаровете.
- 220%
повече светлина
- 20%
по-ярка светлина
- дължина на
лъча до 150 метра
-
отразяващата хромирана повърхност в края на стъклената повърхност придава
модерен външен вид
Информация
за продукта
Област на
използване (технология и употреба): халогенна крушка, фарове
електрически
технически данни
входна мощност
58 W 1)
захранващо
напрежение 12,0 V
номинална
мощност 55,00 W
изпитвателно
напрежение 13,2 V
1) макс.
фотометрични
данни
светлинен
поток 1500 lm
толеранс на
светлинния поток ±10%
цветна
температура 3550 K
размери и
тегло
диаметър
12,0 mm
тегло на
продукта 12,50 g
дължина 59,0
mm
време на
работа
живот B3 150
h
живот Tc 250
h
Спецификации
| Автолампи | |
| Производител | OSRAM |
| Вид крушка | H7 |
| Линия | Night Breaker 200 |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 55 W |
| Температура | 3700К |
| Тип фасунга | PX26D |
| Тип крушка | Халоген |
| Количество | 2 броя |
| Светлинен поток | 1500lm |
| Опаковка | Комплект |
| Количество в опаковка | 5 броя |