- Наличност: В наличност
- Модел: OSR64210NL-2HB
Описание
Крушка H7,
12V, 55W, цвят на светлина: бял, тип фасунга: PX26D, линия: Night Breaker
Laser, количество: 2 бр..
Серия: Night
Breaker Laser
Количество:
2 бр.
напрежение
(волт): 12V
цветна
температура на светлината (келвин): 3200K
светлинен
поток (лумен): 1500lm
повече
светлина: +150%
експлоатационен
живот: стандартен
базов модел
/ тип: H7
В момента
най-ефективната халогенна крушка на Osram. открийте новото поколение NIGHT
BREAKER LASER - най-ярката халогенна крушка от OSRAM! използвайки най-новата
лазерна технология, тези крушки предлагат до 150% повече яркост в сравнение с
обикновените крушки (според стандарта, разрешен от закона). нажежаемата жичка,
произведена с помощта на авангардна технология, дава по-добра светлинна
мощност. благодарение на него крушките произвеждат светлинен лъч до 150 метра и
до 20% по-бяла светлина спрямо законовия минимален стандарт. по-добрата
видимост позволява на водача да открива опасностите по-рано и да реагира
по-бързо на тях. област на употреба (технология и употреба): халогенна крушка,
електрически
технически данни на фара
входна
мощност 58 W 1)
захранващо
напрежение 12,0 V
номинална
мощност 55,00 W
изпитвателно
напрежение 13,2 V
1) макс.
фотометрични
данни
светлинен
поток 1500 lm
толеранс на
светлинния поток ±10%
размери и
тегло
диаметър
12,0 mm
тегло на
продукта 12,50 g
дължина 59,0
mm
време на
работа
живот B3 150
h
живот Tc 250
h
Спецификации
| Автолампи | |
| Производител | OSRAM |
| Вид крушка | H7 |
| Линия | Night Breaker Laser |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 55 W |
| Температура | 3200К |
| Тип фасунга | PX26D |
| Тип крушка | Халоген |
| Количество | 2 броя |
| Светлинен поток | 1500lm |
| Опаковка | Комплект |
| Количество в опаковка | 5 броя |