- Наличност: В наличност
- Модел: OSR64210NBS-1BL
Описание
Крушка H7,
12V, 55W, тип фасунга: PX26D, линия: Night Breaker Silver, количество: 1 бр..
Серия: Night
Breaker Silver
Количество в
опаковката: 1.
55w
напрежение
(волт): 12V
цветна
температура на светлината (келвин): 3200K
светлинен
поток (лумен): 1500lm
повече
светлина: +100%
експлоатационен
живот: стандартен
базов модел
/ тип: H7
с NIGHT
BREAKER SILVER-i Osram предлага халогенни крушки за автомобили с оптимална
работа. Osram NIGHT BREAKER SILVER оставя до 100% повече яркост в сравнение с
минималния законов стандарт и осветява зона с дължина до 130 метра. позволява
ви да виждате пътните знаци, препятствията и препятствията по-рано и имате
повече време за реакция. освен това тези автомобилни лампи имат атрактивно
съотношение цена-качество и модерен дизайн.
Спецификации
| Автолампи | |
| Производител | OSRAM |
| Вид крушка | H7 |
| Линия | Night Breaker Silver |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 55 W |
| Температура | 3200К |
| Тип фасунга | PX26D |
| Тип крушка | Халоген |
| Количество | 1 брой |
| Светлинен поток | 1500lm |
| Опаковка | Блистер |
| Количество в опаковка | 10 броя |