-25 %
Крушка OSRAM H7, 12V, 55W, 1500lm, 1 брой
- Наличност: В наличност
- Модел: OSR64210 L
5.22€ (10.21лв.)
3.91€ (7.65лв.)
Без данък: 3.91€ (7.65лв.)
Описание
Крушка H7,
12V, 55W, тип фасунга: PX26D, линия: Longlife, количество: 1 бр..
Серия:
оригинално
количество в
опаковката: 1
напрежение
(волта): 12V
цветна
температура на светлината (келвин):
светлинен
поток (лумен): 1500lm
повече
светлина: стандартен
експлоатационен
живот: стандартен
базов модел
/ тип: H7
Автомобилните
крушки Osram ORIGINAL LINE предлагат убедителни производителност по отношение
на стандартните изисквания, са издръжливи и рентабилни. с отлично съотношение
цена-качество, надеждно OEM (оригинален производител) качество.
Спецификации
| Автолампи | |
| Производител | OSRAM |
| Вид крушка | H7 |
| Линия | Longlife |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 55 W |
| Тип фасунга | PX26D |
| Тип крушка | Халоген |
| Количество | 1 брой |
| Светлинен поток | 1500lm |
| Опаковка | Кутия |
| Количество в опаковка | 10 броя |