-25 %
Крушка OSRAM H7, 12V, 55W, 1500lm, 1 брой
- Наличност: В наличност
- Модел: OSR64210 ALL
7.36€ (14.39лв.)
5.52€ (10.80лв.)
Без данък: 5.52€ (10.80лв.)
Описание
Крушка H7,
12V, 55W, тип фасунга: PX26D, линия: All Season, количество: 1 бр..
Серия:
ALLSEASON
количество в
опаковката: 1
напрежение
(волт): 12V
цветна
температура на светлината (келвин):
светлинен
поток (лумен): 1500lm
повече
светлина: +30%
живот:
стандартен
базов модел
/ тип: H7
До 30%
повече светлина в сравнение със стандартните лампи, както и автомобилните
крушки ALLSEASON и ALLSEASON SUPER с жълто покритие подобряват видимостта на
пътя при всякакви метеорологични условия.
Спецификации
| Автолампи | |
| Производител | OSRAM |
| Вид крушка | H7 |
| Линия | All Season |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 55 W |
| Тип фасунга | PX26D |
| Тип крушка | Халоген |
| Количество | 1 брой |
| Светлинен поток | 1500lm |
| Опаковка | Кутия |
| Количество в опаковка | 10 броя |