- Наличност: В наличност
- Модел: OSR64210 NBS
Описание
Крушка H7,
12V, 55W, тип фасунга: PX26D, линия: Night Breaker Silver, количество: 1 бр..
Серия: Night
Breaker Silver
Количество в
опаковката: 1
напрежение
(волта): 12v
Цветна
температура на светлината (келвин):
светлинен
ток (Lumen):
повече
светлина: +100%
живот:
стандартен
базов модел
/ тип:
с NIGHT
BREAKER SILVER, Osram предлага халогенна крушка за автомобил с оптимален
експлоатационен живот. Osram NIGHT BREAKER SILVER оставя до 100% повече яркост
от законовия минимален стандарт и осветява зона с дължина до 130 метра.
позволява ви да видите пътните знаци, препятствията и опасностите по-рано и
водачът има повече време за реакция. Освен това те имат убедително съотношение
цена-качество и модерен дизайн.
Информация
за продукта
референтен
номер на поръчка 64210NBS
област на
употреба (технология и употреба): халогенна крушка,
електрически
технически данни на фара
входна
мощност 58 W 1)
захранващо
напрежение 12,0 V
номинална
мощност 55,00 W
тестово
напрежение 13,2 V
1) макс.
фотометрични
данни
светлинен
поток 1500 lm
толеранс на
светлинния поток ±10%
размери и
тегло
диаметър
11,3 mm
тегло на
продукта 12,50 g
дължина 59,0
mm
време на
работа
живот B3 330
h
живот Tc 550
h
Спецификации
| Автолампи | |
| Производител | OSRAM |
| Вид крушка | H7 |
| Линия | Night Breaker Silver |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 55 W |
| Тип фасунга | PX26D |
| Тип крушка | Халоген |
| Количество | 1 брой |
| Светлинен поток | 1500lm |
| Опаковка | Кутия |
| Количество в опаковка | 10 броя |