- Наличност: В наличност
- Модел: OSR64132 ULT-02B/EA
Описание
Крушка H6W,
12V, 6W, тип фасунга: BAX9S, линия: Ultra Life, количество: 2 бр..
Издръжлива
крушка с експлоатационен живот до 4 пъти по-дълъг в сравнение със стандартна
крушка. С ULTRA LIFE изберете вашите собствени издръжливи крушки за кола.
автомобилните крушки издържат до 100 000 км. следователно те са идеални за
водача при чести пътувания. Модерен дизайн със сребърна глава. помага заедно да
запазите времето си и вече не се налага да сменяте крушата толкова често.
технически
данни
Данни за
продукта
Референтен
Tellimuse 64132ULT
приложение
(специфично за категория и продукт): допълнителна крушка входна мощност
на
електрически данни 7 W захранващо напрежение 12,0 V номинална мощност 6,00 W
толеранс на входяща електроенергия ±5% изпитвателно напрежение 13,5 V
фотометрични данни светлинен поток 125lm толеранс на светлинен поток ± толеранс
12%
размери и
тегло
дължина 33,0
mm
диаметър 9
mm
Тегло на
продукта 2,50 g
време на
използване
експлоатационен
живот B3 600 h
експлоатационен
живот Tc 1000 h
Спецификации
| Автолампи | |
| Производител | OSRAM |
| Вид крушка | H6W |
| Линия | Ultra Life |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 6 W |
| Тип фасунга | BAX9S |
| Количество | 2 броя |
| Светлинен поток | 125lm |
| Опаковка | Блистер |
| Количество в опаковка | 10 броя |