- Наличност: В наличност
- Модел: OSR64132 K10SZT
Описание
Крушка H6W,
12V, 6W, тип фасунга: BAX9S, линия: Standard, количество: 10 бр..
Серия:
оригинално
количество:
10 бр.
напрежение
(волт): 12 V
цветна
температура на светлината (келвин):
светлинен
ток (лумен):
повече
светлина: стандартен
експлоатационен
живот: стандартен
базов модел
/ тип: Bax9s
Автомобилните
крушки Osram ORIGINAL LINE предлагат убедителна производителност за
стандартните изисквания, издръжливи са и струват ефективен. с отлично
съотношение цена-качество, надеждно OEM (оригинален производител) качество.
Референтно
приложение Tellimuse 64132 (специфично за категория и продукт): входна мощност
на
допълнителни
електрически
данни 7 W захранващо напрежение 12,0 V номинална мощност 6,00 W напрежение за
изпитване 13,5 V входно електричество ±5% фотометрични данни
Спецификации
| Автолампи | |
| Производител | OSRAM |
| Вид крушка | H6W |
| Линия | Standard |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 6 W |
| Тип фасунга | BAX9S |
| Тип крушка | С нажежаема жичка |
| Количество | 10 броя |
| Светлинен поток | 125lm |
| Опаковка | Кутия |
| Количество в опаковка | 5 броя |