- Наличност: В наличност
- Модел: OSR64196-
Описание
Крушка H4,
24V, 75/70W, тип фасунга: P43T, линия: Standard, количество: 1 бр..
Серия:
Оригинално
количество в
опаковката: 1
напрежение
(волт): 24 V
цветна
температура на светлината (келвин):
светлинен
ток (лумен):
повече
светлина: стандартен
живот:
стандартен
базов модел
/ тип: H4
рентабилни
Osram Original серия оригинални крушки за камиони .
Информация
за продукта
референтен
номер за поръчка 64196
област на
употреба (технология и употреба): халогенна крушка,
електрически
технически данни на фара
входна
мощност 85/80 W 1)
захранващо
напрежение 24,0 V
номинална
мощност 75/70 W
тестово
напрежение 28,0 V
1) макс.
фотометрични
данни
светлинен
поток 1900/1200 lm
толеранс на
светлинния поток ±15 / ±15%
размери и
тегло
дължина 82,0
mm
диаметър
17,0 mm
тегло на
продукта 24,20 g
време на
работа
експлоатационен
живот B3 170 / 350 h 1)
експлоатационен
живот Tc 400 / 800 h 1)
Спецификации
| Автолампи | |
| Производител | OSRAM |
| Вид крушка | H4 |
| Линия | Standard |
| Волтаж | 24 V |
| Номинална мощност | 70 W/75 W |
| Тип фасунга | P43T |
| Тип крушка | Халоген |
| Количество | 1 брой |
| Светлинен поток | 1900/1200lm |
| Опаковка | Кутия |
| Количество в опаковка | 10 броя |