- Наличност: В наличност
- Модел: OSR62204 SBP-
Описание
Крушка H4,
12V, 90/100W, тип фасунга: P43T, линия: Super Bright, количество: 1 бр..
Висока
мощност с допълнителна мощност и крушка само за случайна употреба. забранено
движение по пътищата.
SUPER BRIGHT
PREMIUM и SUPER BRIGHT са пейзажни лампи с висока мощност и допълнителна
мощност. тези издръжливи и многофункционални крушки показаха отлична яркост
дори на най-трудния терен: päästetunyused, строителни и транспортни работни
места, селско и горско стопанство. тези продукти не са сертифицирани по ECE и
не могат да се използват при движение на открито. използването в пътно движение
може да обезсили бизнес лиценза и застрахователното покритие. в много страни
продажбата и употребата на тези продукти е забранена. моля, свържете се с вашия
местен дилър за информация във вашата страна.
Информация
за продукта
референтен
номер на поръчка 62204SBP
тип продукт
(терен срещу магистрала) с терен ≙ H4
област на
използване (технология и употреба): халогенна крушка,
електрически
технически данни на фара
входна
мощност 100 / 80 W 1)
захранващо
напрежение 12,0 V
номинална
мощност 100/90 W
тестово
напрежение 13,2 V
1) макс.
фотометрични
данни
светлинен
поток 2900/1700 lm
толеранс на
светлинния поток ±15 / ±15%
цветна
температура 4800 K
размери и
тегло
диаметър
17.0 mm
тегло на
продукта 25.60 g
дължина 82.0
mm
време на
работа
живот B3 45
/ 100 h
живот Tc 90
/ 200 h
Спецификации
| Автолампи | |
| Одобрение за обществени пътища | Без одобрение за обществени пътища |
| Производител | OSRAM |
| Вид крушка | H4 |
| Линия | Super Bright |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 90 W/100 W |
| Температура | 4800К |
| Тип фасунга | P43T |
| Тип крушка | Халоген |
| Количество | 1 брой |
| Светлинен поток | 2900/1700lm |
| Опаковка | Кутия |
| Количество в опаковка | 10 броя |