- Наличност: В наличност
- Модел: OSR64193 CBN
Описание
Крушка H4,
12V, 60/55W, 5000 К, тип фасунга: P43T, линия: Cool Blue Intense NextGen,
количество: 1 бр..
Ултра бяла
светлина, до 5000K цветна температура, до 100% повече яркост!
COOL BLUE
INTENSE NEXT GEN - са почти в същата категория като LED лампите.
с мощно и
ярко осветление от 5000 келвина, той изглежда като LED лампа и затова е идеален
за феновете на дизайна.
крушката
също произвежда светлина, подобна на дневната светлина, което също я прави
по-приятна за очите от светлината, произвеждана от обикновените крушки. в
сравнение с минималните изисквания на ECE, яркостта на светлините от серията
OSRAM COOL BLUE INTENSE е до 100% по-висока! благодарение на своя модерен
дизайн и сребърна шапка, той е идеален за прозрачни стъклени шкафове и придава
на вашия автомобил стилен външен вид.
светлинен
поток (lm): 1650lm / 100 0lm
Спецификации
| Автолампи | |
| Одобрение за обществени пътища | С одобрение за обществени пътища |
| Производител | OSRAM |
| Вид крушка | H4 |
| Линия | Cool Blue Intense NextGen |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 55 W/60 W |
| Температура | 5000К |
| Тип фасунга | P43T |
| Тип крушка | Халоген |
| Количество | 1 брой |
| Светлинен поток | 1650lm/1000lm |
| Опаковка | Кутия |
| Количество в опаковка | 1 брой |