- Наличност: В наличност
- Модел: OSR64193 ULT-
Описание
Крушка H4,
12V, 60/55W, тип фасунга: P43T, линия: Ultra Life, количество: 1 бр..
Издръжлива
крушка с експлоатационен живот до 4 пъти по-дълъг в сравнение със стандартна
крушка. Крушките ULTRA LIFE издържат дълго време.. крушките за кола издържат до
100 000 км. затова са подходящи за коли карани много.. Модерен дизайн със
сребрист връх. Спестява ви време и не се налага да сменяте крушките толкова
често.
Информация
за продукта
референтен
номер за поръчка 64193ULT
област на
употреба (технология и употреба): халогенна крушка, фарове
електрически
технически данни
входна
мощност 75/68 W 1)
захранващо
напрежение 12,0 V
номинална
мощност 60/55 W
тестово
напрежение 13,2 V
1) макс.
фотометрични
данни
светлинен
поток 1650lm / 1000 lm
толеранс на
светлинния поток ±15 / ±15%
размери и
тегло
диаметър
17,0 mm
тегло на
продукта 25,90 g
дължина 82,0
mm
време на
работа
експлоатационен
живот B3 300 / 2000 h 1)
експлоатационен
живот Tc 700 / 3000 h 1)
Спецификации
| Автолампи | |
| Производител | OSRAM |
| Вид крушка | H4 |
| Линия | Ultra Life |
| Волтаж | 12 V |
| Номинална мощност | 55 W/60 W |
| Тип фасунга | P43T |
| Тип крушка | Халоген |
| Количество | 1 брой |
| Светлинен поток | 1650lm/1000lm |
| Опаковка | Кутия |
| Количество в опаковка | 1 брой |